برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

ظرفشویی بوش SMS88TW02E

شناسه کالا::

BOSCH SMS88TW02E

bosch
ظرفشویی بوش
تماس با فروشنده
مشاوره خرید

شماره های همراه بخش فروش

ساعات کاری 7 روز هفته ساعت 8.30  صبح الی 10 شب

خانم  محمدی

09184179241

08734240036

آقای حسینی

09185308226

08734240013

خانم صادقی

09184179240

08734242094

خانم  احمدی

09182374313

خانم رضایی

09185308225

08734246925

ناموجود
موجود شد به من اطلاع بده
معرفی کوتاه محصول
 • ظرفیت 14 نفره
 • سیستم خشک کن Zeolith
 • موتور کمپرسور EcoSilence Drive 
 • مدیریت آب با ActiveWater
 • سنسور بارگیری LoadSensor
 • شخیص لکه با AquaSensor
 • سنسور نشت آب AquaStop
 • شستشوی بهداشتی HygienePlus
توضیحات

قیمت و مشخصات ظرفشویی بوش SMS88TW02E

ظرفشویی بوش SMS88TW02E از محصولات خوش ساخت و کاربردی شرکت بوش می باشد که با ظرفیت بالای 14 نفره تولید شده است. وجود یک سری امکانات و قابلیت های مناسب، این ظرفشویی را به یکی از گزینه های عالی برای هر آشپزخانه ای تبدیل کرده است. به عنوان مثال قابلیت HygienePlus یک گزینه مناسب و کاربردی برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها و همچنین ضد عفونی کردن ظروف می باشد. سنسور بارگیری LoadSensor به صورت هوشمند میزان بار یک چرخه شستشو را شناسایی می کند و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می دهد. مبدل حرارتی در ظرفشویی بوش SMS88TW02E قبل از شروع شستشو آب را گرم می کند تا از شوک دما به ظروف جلوگیری شود. از قابلیت های مهم در این ظرفشویی می توان به سیستم خشک کن PerfectDry with Zeolith اشاره کرد، این سیستم خشک کن سبب شده که پس از چرخه شستشو ظرف ها از درون دستگاه به صورت کاملا خشک و شفاف بیرون بیایند. همچنین موتور کمپرسور EcoSilence Drive علاوه بر دوام، قدرت و عملکرد بالا با میزان نویز و سر و صدای بسیار پایینی همراه شده است. حال با همراهی کردن ما در بخش های دیگر به مزیت های بیشتر ظرفشویی بوش SMS88TW02E پی می برید و به این نتیجه می رسید که یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

شستشوی بهداشتی در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

شستشوی بهداشتی در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

ظرفشویی بوش SMS88TW02E داری یک برنامه خاص و منحصر به فرد به نام شستشوی بهداشتی یا Hygiene می باشد. قابلیت Hygiene یا همان شستشوی بهداشتی جهت از بین بردن میکروب ها و باکتری های ظروف در این ظرفشویی طراحی شده است. در نتیجه برای ضد عفونی کردن و از بین بردن باکتری ها می توانید گزینه بهداشت را فعال کنید. این قابلیت دمای آب را به 70 درجه ی سانتی گراد می رساند و با از بین بردن هر گونه لکه و آلودگی ظروفی تمیز و عاری از هر گونه کثیفی را تحویلتان می دهد. این ظرفشویی برای خانواده هایی که دارای حساست می باشند بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

سنسور LoadSensor در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

سنسور LoadSensor در ظرفشویی بوش SMS88TW02E  

صرفه جویی در مصرف آب و انرژی از ویژگی هایی می باشد که توجه زیادی به آن می شود. این ظرفشویی علاوه بر شستن و تمیزی ظرف ها طوری طراحی شده که در مصرف آب و انرژی بسیار صرفه جویی می شود. سنسور بارگیری LoadSensor به طور خودکار باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می شود و هزینه های مصرفی را کاهش می دهد. عملکرد این سنسور به گونه ای می باشد که ابتدا به صورت هوشمند میزان بار یک چرخه شستشو را شناسایی می کند و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می دهد. به عبارتی این سنسور با شناسایی اندازه ظروف سطح آب را مطابق با آن تنظیم می کند؛ به عنوان مثال برای ظرف های بزرگتر آب بیشتری را هدر می دهد و برای ظروف کوچکتر آب کمتری را هدر می دهد. از همین رو سنسور بارگیری گزینه ای عالی جهت صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می باشد.

مبدل حرارتی ظرفشویی بوش SMS88TW02E

مبدل حرارتی ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02E

ظرفشویی بوش SMS88TW02E دارای فناوری خاصی به نام مبدل حرارتی می باشد و اما مبدل حرارتی چیست و چه کاربردی دارد؟ این مبدل دمای مناسب برای ظروف را به هنگام شستن ایجاد می کند. چرا که ممکن است به هنگام شستن ظروف حساس و گرانبها دچار نگرانی و یا شکستن آن ها شوید. اما با تهیه ی ظرفشویی بوش SMS88TW02E که به مبدل حرارتی مجهز می باشد خیالتان از بابت این قضیه راحت باشد. عملرد این فناوری به گونه ای است که قبل از شروع شستشو آب را گرم می کند تا از شوک دما به ظروف جلوگیری شود. به عبارتی آب در مخزن شستشو گرم می‌شود و در هنگام چرخه از آسیب وارد شدن به ظروف حساس و شکننده جلوگیری می شود. در نتیجه اگر بر سر ظروف بسیار شکننده و گران بهای خود حساس هستید، می توانید با خیال راحت کار خود را به ظرفشویی بوش بسپارید.

تشخیص لکه با سنسور Aqua در ظرفشویی 88TW02E

تشخیص لکه با سنسور Aqua در ظرفشویی SMS88TW02E

AquaSensor یک سنسور برای تشخیص میزان لکه بر روی ظروف می باشد. از طرفی دیگر این سنسور علاوه بر تشخیص میزان لکه بر روی ظروف میزان آب را با توجه به حجم ظروف مصرف می کند. AquaSensor برای تشخیص میزان لکه از پرتوهای نور کمک می گیرد. به این صورت که این سنسور به کمک پرتوهای نور میزان چربی و کثیفی بر روی ظروف را تشخیص داده و تعیین می کند که آیا پروسه شستشو به اتمام رسیده یا باز هم ادامه دارد. در نهایت تمامی لکه را از بین می برد و ظرف هایی تمیز را تحویلتان می دهد.

خشک کن Zeolith در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

ظرف هایی تمیز و خشک با خشک کن Zeolith

برخورداری از سیستم خشک کن Zeolith در ظرفشویی بوش SMS88TW02E سبب شده که پس از چرخه شستشو ظرف ها از درون دستگاه به صورت خیس بیرون نیایند. ماشین های ظرفشویی مجهز به این قابلیت با استفاده از Zeolith رطوبت را گرفته و پس از جذب رطوبت آن را به هوای گرم تبدیل می کند. این گرما باعث می‌شود درون ماشین ظرفشویی بوش به شدت داغ شود و قطره‌های آب به جا مانده روی ظروف بخار شود. در نتیجه همراه با سیستم خشک کن در این ظرفشویی تمامی ظروف ها حتی ظروف پلاستیکی از ماشین ظرفشویی به طور شفاف، تمیز و کاملاً خشک بیرون می آیند. 

فناوری ActiveWater در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

آب کمتر ، انرژی کمتر و عملکرد بهتر با فناوری ActiveWater 

 شرکت بوش ظرفشویی SMS88TW02E را به فناوری ActiveWater مجهز کرده تا به کمک این فناوری بتوان میزان مصرف آب را حداقل رساند. این تکنولوژی به مصرف آب کمتر، انرژی کمتر و نیز عملکرد بیشتر معروف است. در واقع ActiveWater به صورت کاملاً نوآورانه میزان بهره وری را افزایش می دهد و در عین اینکه از مصرف بی رویه آب و انرژی جلوگیری می کند نتیجه ای عالی از یک چرخه شستشو را ارائه می دهد. ماشین های ظرفشویی مجهز به فناوری ActiveWater با توزیع آب به صورت هدفمند، گرمایش سریع تر و نیز عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بیشتر آب همگی نتایجی عالی از یک شستشو را ارائه می دهند. 

موتور EcoSilence Drive در ظرفشویی بوش SMS88TW02E

عملکردی بی صدا با موتور EcoSilence Drive

کمپرسور EcoSilence Drive آرامش و سکوت مطلق را به خانه تان می آورد. ظرفشویی بوش SMS88TW02E مجهز به کمپرسور EcoSilence Drive می باشد که دوام، قدرت و از همه مهمتر صدای بسیار کمی از خود تولید می کند. این موتور همانگونه که از نامش پیداست عملکردی بی صدا از خود ارائه می دهد و حتی در هنگام تاریکی شب نیز خواب لذت بخشی را برایتان فراهم می آورد. در واقع کمپرسور EcoSilence Drive بدون برس طراحی شده و به دلیل عدم اصطکاک در هنگام کار، سر و صدای بسیار کمی تولید می کند.

بیشتر بدانید: کمپرسور EcoSilence Drive چه مزایایی دارد؟ این موتور علاوه بر دوام، قدرت و عملکرد بالا با میزان نویز و سر و صدای بسیار پایینی همراه شده است. به طوری که میزان نویز صدا در این ظرفشویی به 40 تا 45 دسی بل می رسد که این باعث کاهش انرزی می شود.

برنامه های خودکار ظرفشویی بوش SMS88TW02E

برنامه های خودکار ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02

با تمامی ویژگی ها و برنامه هایی که در رابطه با ظرفشوییی بوش SMS88TW02E در بخش های بالا شرح دادیم می توانیم به برنامه های خودکار نیز اشاره کنیم. این برنامه همانطور که از نام آن پیداست  به طور خودکار بهترین عملکرد را جهت تمیز کردن ظروف ارائه می دهد. در واقع برنامه های خودکار در این ظرفشویی یکی از بهترین برنامه هایی است که به کمک آن در مصرف آب و انرژی تا حد قابل توجهی جلوگیری می‌شود. به این صورت که به کمک این برنامه های خودکار میزان مصرف آب، مدت زمان شستشو و درجه حرارت به صورت اتوماتیک وار تنظیم می‌شود و در مقابل نیز شاهد عملکرد بسیار خوبی از یک چرخه شستشو می شوید.

شستن لیوان های ساقه بلند با ظرفشوییی بوش SMS88TW02E

شستن لیوان های ساقه بلند با ظرفشوییی بوش SMS88TW02E 

شستن و قرار دادن بعضی از ظروف همچون لیوان هایی که ساقه های بلند دارند ممکن است کمی سخت و نگران کننده باشد. اما این ظرفشویی بوش SMS88TW02E دارای سینی مخصوصی برای همچین ظروفی می باشد. به ویژه این سینی برای ماشین های ظرفشویی بوش که مجهز به سبد VarioFlex Plus یا VarioFlex Pro می باشد طراحی شده است. این سینی چهار لیوان ساقه بلند را به صورت محکم در خود نگهه می دارد و به کمک گیره های ساده لیوان ها را در جای خود قفل می کند. در نتیجه همراه با سینی GlassSecure خیالتان بابت شستن لیوان های ظریف و ساقه بلند راحت باشد.

سایر امکانات ظرفشویی بوش SMS88TW02E

سایر امکانات ظرفشویی بوش SMS88TW02E 

در این بخش قصد داریم مروری کلی بر دیگر امکانات و ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش SMS88TW02E بیندازیم.  برنامه تاخیر زمانی یکی از آن برنامه های کاربردی و به درد بخور ظرفشویی بوش می باشد که با تنظیم کردن دستگاه در زمان مورد نظر و بدون دخالت کاربر، ظرفشویی به صورت خودکار اقدام به شروع پروسه شستشو می کند. سیستم AquaStop یک سنسور برای جلوگیری از نشت آب است که متشکل از یک شیلنگ دو قطبی و یک شیر مکانیکی در شیلنگ تغذیه می باشد. این سنسور از نشت ناگهانی آب جلوگیری می کند و در مواجه با این کار جریان آب متوقف می‌شود. همراه با قفل کودک نیز از باز شدن درب ظرفشویی به صورت ناخواسته جلوگیری می‌شود. همچنین به کمک چراغ های LED می توانید فضای داخلی ظرفشویی را به صورت واضح و نورانی مشاهده کنید.  

سخن آخر

ظرفشویی بوش SMS88TW02E همراه با تمام امکاناتی که دارد در حال حاظر یکی از بهترین مدل ظرفشویی ها در بازار می باشد. توجه به خصوصیاتی همچون فضای گسترده و عریض داخلی همراه با ظرفیت 14 نفره و از همه مهمتر موتور Ecosilence با امکان مصرف انرژی پایین و تولید نویز کم و نیز سایر قابلیت ها همگی این مدل ظرفشویی بوش را به گزینه ای عالی و ایده آل برای هر خانواده ایرانی تبدیل کرده اند. شما نیز اگر به جمع طرفداران ظرفشویی بوش SMS88TW02E پیوسته اید، می توانید آن را با ضمانت از اصلی بودن کالا و به صورت آنلاین از همین سایت سلام بابا تهیه نمایید.

مشاهده اطلاعات محصول در سایت بوش

مشخصات فنی
BOSCH SMS88TW02E
تولید کننده
Bosch
کشور سازنده
آلمان
کشور مونتاژ
آلمان
ظرفیت شستشو
14 نفره
نوع موتور
Eco Silence Drive
سیستم عیب یابی هوشمند
ندارد
طول (میلیمتر)
60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر)
84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
60 سانتی متر
رنگ بدنه
سفید
صفحه نمایش لمسی
-
امکانات دیگر
مبدل حرارتی
شستشوی نیم بار
سیستم خشک کن Zeolith
شستشوی بهداشتی HygienePlus
سنسور DosageAssist (مدیریت مواد شوینده وآب)
قفسه ی انعطاف پذیر (3rd Rack VarioDrawer Pro)
سایر قابلیت ها
قفل کودک
سیستم نور داخلی
مصرف آب: 9.5 لیتر
میزان نویز صدا: 42db
نصب برنامه Home Connect
وزن
55 کیلو گرم
اقلام همراه
دفترچه راهنما و لوله‌های اتصال به آب
سیستم هوشمند Smart ThinQ
no
کلاس بهره وری انرژی
+++A
زبان و منو
انگلیسی
ظرفیت ظرفشویی
14 نفره
برنامه‌های ظرفشویی
برنامه تاخیر زمانی
برنامه های خودکار
برنامه Quick Wash
برنامه IntensiveZone
برنامه VarioSpeedPlus
مدیریت آب با ActiveWater
سنسور بارگیری LoadSensor
شخیص لکه با AquaSensor
سنسور نشت آب AquaStop
برنامه محافظت از ظروف شیشه ای
نظر خریداران(1)
5 از 5

از مجموع 1 امتیاز

کیفیت
5
..

نظر دهید

 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط
 • ظرفیت شستشو:
  13 نفره
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  6 برنامه
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
تماس با فروشنده
ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI10 دارای ظرفیت 13 نفره، با کمپرسور EcoSilence DriveTM، تکنولوژی ActiveWater، فناوری VarioSpeed Plus، مدیریت مصرف آب، شستشوی بهداشتی، برنامه محافظت از ظروف شیشه ای، برنامه شروع با تاخیر، سنسور...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  BLDC
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  8
 • جنس بدنه:
  فولاد ضد زنگ
تماس با فروشنده
ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI46M محصولی با امکانات مطلوب که در رده ماشین ظرفشویی های سری 8 کمپانی بوش قرار گرفته است. این ماشین ظرفشویی محصولی ایده آل برای کاربرانی می باشد که می خواهند مدلی را با ظرفیت 14 نفره خریداری...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Eco Silence Drive
تماس با فروشنده
ظرفیت 14 نفره کمپرسور EcoSilence Drive سیستم خشک کن Zeolith  مدیریت آب با ActiveWater شستشوی بهداشتی HygienePlus برنامه محافظت از ظروف شیشه ای سنسور بارگیری LoadSensor تشخیص لکه با AquaSensor سنسور نشت آب...
 • ظرفیت شستشو:
  12 نفره
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  6
تماس با فروشنده
ماشین ظرفشویی بوشSMS46GI01 دارای ظرفیت 12 نفره، با کمپرسور EcoSilence DriveTM، تکنولوژی ActiveWater، فناوری VarioSpeed Plus، مدیریت مصرف آب، شستشوی بهداشتی، برنامه محافظت از ظروف شیشه ای، برنامه شروع با تاخیر، سنسور...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  8
 • جنس بدنه:
  آلومینیوم
تماس با فروشنده
ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI02E : ساخت کشور آلمان , ظرفیت 13 نفره , بدنه استیل این ماشین ظرفشویی کاملا ضدلک است و اثر انگشت به هیچ وجه روی آن باقی نمی‌ماند. این محصول دارای سه سبد است. طبقه‌ ی پایینی برای بشقاب و سینی و...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  7 برنامه
تماس با فروشنده
ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW10Q​ : ساخت کشور آلمان , ظرفیت 13 نفره , تعداد برنامه های شستشو : 7 برنامه Auto 45-65°C, Eco, Glass, Intensive, Pre-Rinse, Quick wash, TurboSpeed 20min , میزان نمودار مصرف انرژِی A++ , میزان...
 • ظرفیت شستشو:
  13 نفره
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  5 برنامه
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
تماس با فروشنده
ماشین ظرفشویی بوش SMS45II10Q دارای ظرفیت 13 نفره، با کمپرسور EcoSilence DriveTM، تکنولوژی ActiveWater، فناوری VarioSpeed Plus، مدیریت مصرف آب، شستشوی بهداشتی، برنامه محافظت از ظروف شیشه ای، برنامه شروع با تاخیر، سنسور...

مشخصات کلی

تولید کننده
Bosch
کشور سازنده
آلمان
کشور مونتاژ
آلمان
ظرفیت شستشو
14 نفره
نوع موتور
Eco Silence Drive

امکانات و ویژگی ها

سیستم عیب یابی هوشمند

برنامه های شستشو

برنامه‌های ظرفشویی
برنامه تاخیر زمانی<br /> برنامه های خودکار<br /> برنامه Quick Wash<br /> برنامه IntensiveZone<br /> برنامه VarioSpeedPlus<br /> مدیریت آب با ActiveWater<br /> سنسور بارگیری LoadSensor<br /> شخیص لکه با AquaSensor<br /> سنسور نشت آب AquaStop<br /> برنامه محافظت از ظروف شیشه ای

صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی
-

امکانات هوشمند

سیستم هوشمند Smart ThinQ

منبع تغذیه و برق

کلاس بهره وری انرژی
+++A

ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)

طول (میلیمتر)
60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر)
84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
60 سانتی متر

وزن

وزن
55 کیلو گرم

طراحی

رنگ بدنه
سفید

مشخصات کلی

ظرفیت ظرفشویی
14 نفره

سایر ویژگی‌ها

امکانات دیگر
مبدل حرارتی<br /> شستشوی نیم بار<br /> سیستم خشک کن Zeolith<br /> شستشوی بهداشتی HygienePlus<br /> سنسور DosageAssist (مدیریت مواد شوینده وآب)<br /> قفسه ی انعطاف پذیر (3rd Rack VarioDrawer Pro)
سایر قابلیت ها
قفل کودک<br /> سیستم نور داخلی<br /> مصرف آب: 9.5 لیتر<br /> میزان نویز صدا: 42db<br /> نصب برنامه Home Connect
اقلام همراه
دفترچه راهنما و لوله‌های اتصال به آب
زبان و منو
انگلیسی

فهرست

خانه

پنل کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم