برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه

ظرفشویی بوش SMS46NW01D

شناسه کالا::

BOSCH SMS46NW01D

bosch
ماشین ظرفشویی
ویژگی های کالا:
 • ظرفیت شستشو:
  13 نفره
 • نوع موتور:
  Eco Silence Drive
مشاهده همه ویژگی ها
تماس با فروشنده
مشاوره خرید

شماره های همراه بخش فروش

ساعات کاری 7 روز هفته ساعت 8.30  صبح الی 10 شب

خانم  احمدی

09182374313

خانم رضایی

09185308225

08734246925

اقای  رسولی

09189123904

آقای حسینی

09185308226

08734240013

خانم صادقی

09184179240

08734242094

خانم  محمدی

09184179241

08734240036

ناموجود
موجود شد به من اطلاع بده
معرفی کوتاه محصول
 • ظرفیت 13 نفره
 • کمپرسور EcoSilence DriveTM
 • مدیریت آب با ActiveWater
 • شستشوی بهداشتی Hygiene Plus
 • برنامه محافظت از ظروف شیشه ای
 • سنسور بارگیری LoadSensor
 • تشخیص لکه با AquaSensor
 • سنسور نشت آب AquaStop
 • برنامه های خودکار
توضیحات

نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D 

ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D با رده انرژی ++A جزء پر امکانات ترین ظرفشویی های شرکت بوش است. این ظرفشویی با رنگ سفید و طرحی زیبا توسط یک شرکت آلمانی تولید شده است. همراه با ظرفیت 13 نفره آن به راحتی می توان حجم زیادی از ظروف را جهت شستشو در آن قرار داد. موتور این دستگاه از نوع EcoSilence Drive بوده که علاوه بر قدرت بالا صدای بسیار کمی از خود تولیدمی کند؛ به طوری که میزان سر و صدا در این ظرفشویی تنها به 46 دسی بل می رسد. همچنین به منظور صرفه جویی در میزان مصرف آب و انرژی در این نوع ظرفشویی فناوری ActiveWater به کار رفته است، این فناوری با توجه به میزان کثیفی ظروف آب مورد نیاز را مصرف می کند. بر روی صفحه نمایش این ظرفشویی بوش 13 نفره کلید روشن و خاموش، انواع برنامه های شستشو و ولوم چرخشی برای تنظیم برنامه های شستشو تعبیه شده است. از میان برنامه های این ماشین ظرفشویی می توان برنامه شستشوی سریع، شستشوی اتوماتیک و برنامه شروع با تاخیر را نام برد. برنامه شروع با تاخیر که یک برنامه مهم و ضروری برای هر کاربری است به کمک آن می توانید مدت زمان شستشو را  از ۱ تا ۲۴ ساعت به تاخیر بیندازید. این برنامه برای وقت هایی که در منزل نیستید حتی در نیمه ی شب بسیار کاربردی می باشد. وجود سنسور بارگیری یا همان LoadSensor نیز برای تشخیص میزان ظروف تعریف شده که در نتیجه آن سبب می‌شود تا میزان آب و انرژی بسته به ظروف تعیین شود. از این گذشته به منظور حفاظت از ظروف حساس و شکننده در این ظرفشویی بوش برنامه شستشوی ظروف حساس به کار رفته تا از این طریق بتوان از شکستن ظریف ترین اقلام جلوگیری شود. برنامه بهداشتی HygienePlus نیز با امکان افزایش دادن حرارت آب تا 70 درجه سانتی گراد به از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود بر روی ظروف می پردازد. وجود بخش ها و قسمت های مختلف فضای داخلی ظرفشویی بوش کار یک چرخه شستشوی ظروف یک خانواده پر جمعیت را به آسانی راه می اندازد، لذا با همراهی کردن ما در بخش های بعدی این نقد و بررسی به مزایای عالی و خوب این نوع ظرفشویی بیشتر پی می برید.

سبد VarioFlex و Vario drawer در ظرفشویی بوش SMS46NW01D

سبد VarioFlex و Vario drawer  

با نگاه کردن به فضای داخلی ظرفشویی بوش SMS46NW01D متوجه تنوع و گوناگونی طبقه های آن می شوید. هر کدام از این طبقه ها به کاربر اجازه می هد تا به صورت مدیریت شده هر ظروفی را در داخل آن قرار دهید. به عنوان مثال یکی از این طبقه ها سبد VarioFlex نام دارد. این سبد با قابلیت انعطاف پذیری که دارد به راحتی از جایش بیرون می آید و می توانید هر ظرفی را در داخل آن قرار دهید. کشوی دیگری که این ظرفشویی به آن مجهز می باشد Vario drawer نام دارد. این کشو نیز همانند سبد VarioFlex با ظرفیت بارگذاری بالایی همراه شده است. همچنین این کشو سبدی مخصوص برای قرار دادن ظروفی همچون کارد و چنگال و یا ظروف کوچک مانند انواع فنجان می باشد. در نتیجه همراه با سبدهای کاربردی این ماشین ظرفشویی هر نوع ظروفی اعم از کوچک و بزرگ را می توان در داخل این ظرفشویی برای شستشو قرار داد.

برنامه های خودکار در ظرفشویی بوش SMS46NW01D

بهترین نتایج شستشو با برنامه های خودکار

ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش SMS46NW01D دارای برنامه ای به نام برنامه های خودکار می باشد. این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است به طور خودکار بهترین عملکرد را جهت تمیز کردن ظروف ارائه می دهد، همچنین این برنامه تضمین بهترین نتایج شستشو را به کاربر می دهد. با عنوان مثال توسط این برنامه میزان مصرف آب، دمای آب و زمان شستشو مطابق با کثیفی ظروف به صورت اتوماتیک وار تنظیم می شود که در نهایت شاهد عملکرد بسیار خوبی از یک چرخه شستشو می شوید. از مزیت برنامه های خودکار در این ظرفشویی می توان به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی اشاره کرد.

ظرفشویی بوش SMS46NW01D با قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها در سه سطح

قابلیت تنظیم ارتفاع قفسه ها در سه سطح

در بخش بالاتر در مورد سبدهای ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D شرح دادیم. حال در این بخش می خواهیم در مود کاربرد قابلیت انعطاف پذیری سبد ها توضیح دهیم. سبد بالایی این ظرفشویی با قابلیت انعطاف پذیری که دارد انواع ظروف با اندازه های مختلف را در خود جای می دهد. این قفسه ی انعطاف پذیر این امکان را به کاربر می دهد که با تغییر ارتفاع قفسه ها در سه اندازه ی مختلف فضای مورد نیاز برای انواع ظروف را به وجود بیاورید. به این صورت که اگر بخواهید ظرفی بزرگ را جهت شستن در ظرفشویی قرار دهید می توانید ارتفاع قفسه را بسته به ظروف کم یا زیاد کنید. این سبد انعطاف پذیر در سه مرحله و به اندازه ی 5 سانتی متر قابل تغییر می باشد.

سنسور بارگیری LoadSensor در ظرفشویی بوش SMS46MW03E

مصرف آب و انرژی پایین با سنسور بارگیری Load Sensor

همانگونه که می دانید هر ظرفی ممکن است کوچک یا بزرگ باشد و یا اینکه درجه ی کثیفی هر ظرفی متفاوت باشد. پس مقدار مصرف آب با توجه به اندازه و کثیفی ظرف متفاوت می باشد. ظرفشویی بوش 46NW01D برای همچین مواقعی از قابلیتی به نام سنسور بارگیری Load Sensor استفاده می کند. Load Sensor به صورت هوشمند میزان بار چرخه شستشو را شناسایی و تشخیص می دهد و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می دهد. مثلا اگر ظرف های زیادی در ظرفشویی باشد آب بیشتری را مصرف می کند و اگر ظرف های کمی برای شستن داشته باشید آب کمتری صرف شستن می شود. پس می توان گفت سنسور بارگیری در مصرف آب و انرژی بسیار تاثیرگذار می باشد و از هدر دادن بی رویه ی آب و انرژی جلوگیری می کند.

سنسور دیگری که در مصرف آب و انرژی تاثیر گذار می باشد سنسور AquaSensor می باشد. این سنسور از طریق پرتوهای نور میزان چربی و کثیفی بر روی ظروف را تشخیص می دهد و با توجه به میزان ظروف موجود در ظرفشویی آب را مصرف می کند.

جلوگیری از نشت آب با ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

جلوگیری از نشت آب با ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D

گاهی اوقات ممکن است به دلایلی با مشکل نشت آب مواجه شوید؛ اما خوشبخانه بوش برای این کار نیز راه چاره‌ای را اندیشیده است. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NW01D مجهز به سیستم AquaStop می باشد. این سیستم که یک سنسور برای جلوگیری از نشت آب است متشکل از یک شیلنگ دو قطبی و یک شیر مکانیکی در شیلنگ تغذیه می باشد. در نتیجه سنسور AquaStop از نشت ناگهانی آب جلوگیری می کند و در مواجه با این کار جریان آب متوقف می‌شود.

موتور EcoSilence Drive در ظرفشویی بوش SMS46NW01D

موتور EcoSilence Drive با دوام، قدرتمند و کارآمد

کمپرسور EcoSilence Drive آرامش و سکوت مطلق را به خانه یتان می آورد. ظرفشویی بوش SMS46NW01D مجهز به کمپرسور EcoSilence Drive می باشد که دوام، قدرت و از همه مهمتر صدای بسیار کمی از خود تولید می کند. این موتور همانگونه که از نامش پیداست عملکردی بی صدا از خود ارائه می دهد و حتی در هنگام تاریکی شب نیز خواب لذت بخشی را برایتان فراهم می آورد. در واقع کمپرسور EcoSilence Drive بدون برس طراحی شده و به دلیل عدم اصطکاک در هنگام کار، سر و صدای بسیار کمی از خود تولید می کند.

همراه با برنامه سکوت ظرفشویی بوش SMS46NW01D آرمش و راحتی را برای خود و اعضای خانواده تان به وجود آورید. برنامه سکوت این ظرفشویی نویز ناشی از چرخه شستشو را به حداقل می رساند؛ به طوری که میزان نویز صدا در این ظرفشویی تنها به 46 دسی بل می رسد.

مدیریت آب با ActiveWater در ظرفشویی بوش SMS46NW01D

مدیریت آب با ActiveWater در ظرفشویی بوش 46NW01D

در این بخش قصد داریم به برنامه مدیریت شده آب در ظرفشویی بوش SMS46NW01D بپردازیم. بوش از فناوری ActiveWater در این نوع ظرفشویی اش بهره گرفته تا از طریق آن بتوان تا حد قابل توجهی میزان مصرف آب اضافه را به حدقل رساند. ماشین ظرفشویی بوش تنها از 6.7 لیتر آب جهت شستشو کمک می گیرد. این تکنولوژی به مصرف آب کمتر، انرژی کمتر و نیز عملکرد بیشتر معروف است. در واقع ActiveWater به صورت کاملاً نوآورانه میزان بهره وری را افزایش می دهد و در عین اینکه از مصرف بی رویه آب و انرژی جلوگیری می کند همچنین نتیجه ای عالی از یک چرخه‌ی شستشو را ارائه می دهد. برای درک این مطلب بهتر است بگوییم ماشین ظرفشویی های مجهز به فناوری ActiveWater با توزیع آب به صورت هدفمند و گرمایش سریع تر، عملکرد و گردش پمپ آب بالا می رود که همگی در کل از صرف هزینه های گزاف جلوگیری به عمل می آورند. 

محافظت از ظروف شیشه ای با ظرفشویی بوش SMS46NW01D

محافظت از ظروف شیشه ای با ظرفشویی بوش SMS46NW01D

هنگام شستن ظروف با ظرفشویی ممکن است نگران شکستن ظرف های شیشه ای و گران بها باشید. بوش برنامه ای خاص را در رابطه با شکستن ظروف شیشه ای به این ظرفشویی اختصاص داده است؛ تا حساس ترین ظروف در برابر شکستن محفوظ بماند. ظرفشویی بوش SMS46NW01D به گونه ای طراحی شده که با قرار دادن ظرف های ظریف و حساس و شروع چرخه ی شستشو به صورت کاملا مطمئن از آسیب وارد شدن به ظروف حساس و شکننده جلوگیری می شود. در نتیجه اگر بر سر ظروف بسیار شکننده و گران بهای خود حساس هستید، می توانید با خیال راحت کار خود را به ظرفشویی بوش بسپارید.

برنامه شستشوی ظروف شیشه ای دمای آب را تا 40 درجه سانتی گراد بالا می برد که با این کار نه تنها از شکستن شیشه های ظریف جلوگیری می شود؛ بلکه در عین حال نیز ظروفی سالم و درخشان را تحویل می دهد.

شستشوی بهداشتی با گزینه HygienePlus در ظرفشویی بوش 13 نفره

شستشوی بهداشتی با گزینه HygienePlus در ظرفشویی بوش 13 نفره

ظرفشویی بوش SMS46NW01D مجهز به برنامه شستشوی بهداشتی HygienePlus می باشد که به لطف آن ظروفی پاکیزه را در اختیارتان قرار می دهد. این برنامه ی بهداشتی درجه حرارت را بالا می‌برد تا در نتیجه آن ظروف عاری از هر گونه باکتری باشند. در واقع برنامه HygienePlus را می توان به بسیاری از برنامه ها اضافه کرد و به کمک قابلیت آنتی باکتریالی اش سلامت خانواد را تضمین کرد. در این برنامه حرارت تا 70 درجه سانتی گراد افزایش می یابد و چرخه شستشو در 10 دقیقه به پایان می رسد. پس اگر در منزل افراد سالخورده و مبتلا به آلژی و کودک دارید، انتخاب این ظرفشویی بسیار ضروری است تا در کنار آن سلامت را برای خود و سایر اعضای خانواده تان فراهم سازید. 

این ظرفشویی دارای گزینه ای به نام خشک کردن اضافی یا Extra Trocknen می باشد. با انتخاب این گزینه درجه حرارت در طول چرخه آبکشی بالا می رود و مرحله خشک شدن شروع می شود که در نهایت ظرف هایی تمیز و خشک را تحویلتان می دهد.

جمع بندی:

اگر ملاک های یک نوع ظرفشویی را در کنار یکدیگر بچینیم و در طرف دیگر نیز مزیت های ظرفشویی بوش SMS46NW01D را در نظر بگیریم به عالی بودن این دستگاه پی می بریم. ظرفیت بالای 13 نفره از یک طرف، کمپرسور EcoSilence DriveTM از طرف دیگر و نیز فناوری هایی همچون مدیریت آب با ActiveWater، برنامه شستشوی بهداشتی، برنامه محافظت از ظروف شیشه ای و همچنین سنسور بارگیری از طرف دیگر همگی ساختاری عالی به این ظرفشویی بخشیده اند. شما نیز اگر جزو خوانندگان این نقد و بررسی باشید بدون هیچ گونه شکی این ظرفشویی بوش را برای آشپزخانه خود بر می گزینید. لذا برای سفارش این محصول یا سایر مدل ها می توانید با کارشناسنان فروش سلام بابا تماس بگیرید و هر کدام را درب منزل تحویل بگیرید.

مشخصات فنی
BOSCH SMS46NW01D
تولید کننده
Bosch
سال عرضه (میلادی)
2019
کشور سازنده
آلمان
کشور مونتاژ
آلمان
ظرفیت شستشو
13 نفره
نوع موتور
Eco Silence Drive
سیستم عیب یابی هوشمند
ندارد
طول (میلیمتر)
60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر)
84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
60 سانتی متر
رنگ بدنه
سفید
صفحه نمایش لمسی
-
امکانات دیگر
مبدل حرارتی
سبد VarioFlex
کشو Vario drawer
خشک کردن اضافی (Extra Trocknen)
قفسه ی انعطاف پذیر Rackmatic در 3 سطح
سنسور DosierAssistent (مدیریت مواد شوینده وآب)
سایر قابلیت ها
قفل کودک
فولاد ضد زنگ
سیستم نور داخلی
میزان نویز صدا: 46db
مصرف آب: 6.7 لیتر
مصرف آب: 1876 لیتر (در سال)
مصرف انرژی 262 کیلووات (ساعت در سال)
وزن
50.838 کیلوگرم
اقلام همراه
کشوی مواد شوینده، پایه لباسشویی، دفترچه راهنما، پیچ های اتصال، شلنگ یا لوله خروجی آب
سیستم هوشمند Smart ThinQ
no
کلاس بهره وری انرژی
++A
زبان و منو
عربی و انگلیسی
ظرفیت ظرفشویی
13 نفره
برنامه‌های ظرفشویی
برنامه تاخیر زمانی
برنامه های خودکار
برنامه VarioSpeedPlus
مدیریت آب با ActiveWater
سنسور بارگیری LoadSensor
شخیص لکه با AquaSensor
سنسور نشت آب AquaStop
برنامه محافظت از ظروف شیشه ای
برنامه شستشوی بهداشتی HygienePlus
نظر خریداران(1)
5 از 5

از مجموع 1 امتیاز

کیفیت
5
..

نظر دهید

 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Inverter Direct Drive
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  10
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
35,000,000 تومان
ماشین ظرفشویی DFB325HD رنگ دودی یکی از ماشین ظرفشویی های 2018 ال جی محسوب می شود. این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفر است و برای خانواده های پر جمعیت کاملا مناسب است. ماشین ظرفشویی ال جی DFB325HD دارای موتور Inverter...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Inverter Direct Drive
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  ندارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  9
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
22,000,000 تومان
ماشین ظرفشویی ال جی DFB512FW محصولی با طراحی منظم، ظاهری زیبا و مدرن در رنگ سفید و بدنه ای مقاوم توسط کمپانی کره ای ال جی در سال 2018 تولید و عرضه ی بازار شده است. طراحی و ساختار این محصول به گونه ای است که...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Inverter Direct Drive
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  ندارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  9
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
20,700,000 تومان
ماشین ظرفشویی ال جی 512 از مدل های 14 نفره ای می باشد که توسط کمپانی کره ای ال جی در سال 2018 در دو رنگ سفید و نقره ای تولید و عرضه ی بازار شده است و با قابلیت های عالی که به آن آغشته می باشد توانایی این را دارد تا...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Digital Inverter
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  7
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
15,400,000 تومان
ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60M5070FW از اعضای ماشین ظرفشویی های برند کره ای سامسونگ در سال 2019 می باشد که از وجود امکانات جالب و کاربردی بهره می برد و همین نیز موجب می شود تا بتواند شرایطی ایده آلی را در جهت شستشوی...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Inverter Direct Drive
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  10
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
25,000,000 تومان
ماشین ظرفشویی ال جی 425 در رده محصولات خوش فروش و کارآمد برند کره ای ال جی در سال 2018 قرار دارد که در دو رنگ سفید و نقره ای طراحی و به بازار عرضه شده است. باید گفت که این ماشین ظرفشویی با گنجایش 14 نفره ای که دارد...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Inverter Direct Drive
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  10
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
24,700,000 تومان
ماشین ظرفشویی ال جی DFB425FP جزو تولیدات منحصر به فرد کمپانی کره ای ال جی در سال 2018 می باشد که با ظرفیت بالا و مجموعه ای از امکانات پیشرفته در دسترس کاربران قرار گرفته است. طراحی و ساختار ظاهری این محصول در نگاه اول...
 • ظرفیت شستشو:
  14 نفره
 • نوع موتور:
  Digital Inverter
 • خشک کن:
  دارد
 • سبد قاشق و چنگال:
  دارد
 • شستشو با تاخیر:
  دارد
 • تعداد برنامه شستشو:
  7
 • جنس بدنه:
  استیل ضد زنگ
15,700,000 تومان
ماشین ظرفشویی سامسونگ 5070 از سری محصولات باکیفیت و بادوام کمپانی کره ای سامسونگ می باشد که در سال 2019 تولید و طراحی شده است و با برخورداری از امکانات جالب و کاربردی قادر خواهد بود تا ظروفی پاکیزه و تمیز را در...

مشخصات کلی

تولید کننده
Bosch
سال عرضه (میلادی)
2019
کشور سازنده
آلمان
کشور مونتاژ
آلمان
ظرفیت شستشو
13 نفره
نوع موتور
Eco Silence Drive

امکانات و ویژگی ها

سیستم عیب یابی هوشمند

برنامه های شستشو

برنامه‌های ظرفشویی
برنامه تاخیر زمانی<br /> برنامه های خودکار<br /> برنامه VarioSpeedPlus<br /> مدیریت آب با ActiveWater<br /> سنسور بارگیری LoadSensor<br /> شخیص لکه با AquaSensor<br /> سنسور نشت آب AquaStop<br /> برنامه محافظت از ظروف شیشه ای<br /> برنامه شستشوی بهداشتی HygienePlus

صفحه نمایش

صفحه نمایش لمسی
-

امکانات هوشمند

سیستم هوشمند Smart ThinQ

منبع تغذیه و برق

کلاس بهره وری انرژی
++A

ابعاد (طول x ارتفاع x عمق)

طول (میلیمتر)
60 سانتی متر
ارتفاع (میلیمتر)
84.5 سانتی متر
عمق با درب و دستگیره (میلیمتر)
60 سانتی متر

وزن

وزن
50.838 کیلوگرم

طراحی

رنگ بدنه
سفید

مشخصات کلی

ظرفیت ظرفشویی
13 نفره

سایر ویژگی‌ها

امکانات دیگر
مبدل حرارتی<br /> سبد VarioFlex<br /> کشو Vario drawer <br /> خشک کردن اضافی (Extra Trocknen)<br /> قفسه ی انعطاف پذیر Rackmatic در 3 سطح<br /> سنسور DosierAssistent (مدیریت مواد شوینده وآب)
سایر قابلیت ها
قفل کودک<br /> فولاد ضد زنگ<br /> سیستم نور داخلی<br /> میزان نویز صدا: 46db<br /> مصرف آب: 6.7 لیتر<br /> مصرف آب: 1876 لیتر (در سال)<br /> مصرف انرژی 262 کیلووات (ساعت در سال)
اقلام همراه
کشوی مواد شوینده، پایه لباسشویی، دفترچه راهنما، پیچ های اتصال، شلنگ یا لوله خروجی آب
زبان و منو
عربی و انگلیسی

فهرست

خانه

پنل کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم